Автономні тролейбуси в Україні – зображення.


Компанія "Політехносервіс" випускає тролейбуси з автономним ходом і на водні, а також додатково розробила функцію "павербанк".

Українська компанія "Політехносервіс", яка фокусується на електротранспортних технологіях, презентувала ряд інноваційних рішень, серед яких "тролейбус-павербанк" та тролейбус із можливістю автономного руху. Про це повідомив директор компанії Микола Кугут у інтерв'ю для порталу dev.ua.

Згідно з останніми новинами, компанія нещодавно представила тролейбус, оснащений водневою системою. Цей вид транспорту здатний функціонувати автономно, без залежності від контактної мережі, генеруючи електричну енергію за допомогою водню.

Окрім цього, підприємство виробляє тролейбуси, здатні до автономного пересування, а також виготовляє для них батареї, які можуть заряджатися від контактної мережі. Завдяки цій технології, транспортні засоби можуть проїжджати до 30 кілометрів без підключення до джерел електроенергії.

Система автономного ходу працює за таким принципом: поки тролейбус рухається під контактною мережею, він заряджає батарею, яку також можна заряджати від мережевої розетки у 380 V. У разі відсутності мережі на маршруті тролейбус автоматично складає струмоприймачі та продовжує рух.

Також є інформація про те, що компанія реалізувала нову можливість "тролейбус-павербанк". Завдяки наявності високовольтної батареї та інвертора, цей транспортний засіб може в критичних ситуаціях слугувати джерелом електроживлення, наприклад, для медичних установ.

"Ми спеціалізуємося на виробництві приводів, а також електронних і електричних пристроїв, які формують суть тролейбуса. Я впевнений, що ми є унікальними в Україні, оскільки жоден з інших виробників тролейбусів не має власних приводів, автономних батарей або інших інновацій, над якими ми працюємо," – підкреслив Микола Кугут.

Наразі компанія випробовує мультиплексну систему, яка збирає всі сигнали по тролейбусу і видає на робоче місце водія. Поки що систему виготовляють для свого тролейбуса, проте в майбутньому планують пропонувати її іншим виробникам як частину обладнання.

Нагадаємо, компанія Otherlab анонсувала новий електричний скутер під назвою Lightfoot, який може збільшити свій запас ходу не завдяки швидкій зарядці або швидкій заміні батареї, а від сонця.

Зі свого боку південнокорейська компанія Hogreen Air презентувала на конференції H2 Mobility Energy Environment Technology у Сеулі високошвидкісний дрон з великою дальністю польоту, який працює на водні.

Related posts