"Родич" Азарова, який з'явився на світ у Росії та обійняв посаду мера Сум: де нині перебуває творець мему "Підпис тут і підпис там" Геннадій Мінаєв?
Це відео з тодішнім мером Сум бачив, мабуть, кожен українець
Колишній міський голова Сум Геннадій Мінаєв, якого у 2014 році змінив Олександр Лисенко, який попався на хабарі у жовтні 2023 року, запам'ятався більшості українцям своїм суржиковим перлом.
Мінаєв раптово здобув величезну популярність на YouTube у 2010 році, коли неодноразово на камеру вимовив фразу "підпис здесь і підпис здесь", що насправді означало "підпис тут". У цій статті ми розглянемо, що відомо про колишнього мера Сум і де він нині перебуває.
Народився 11 жовтня 1963 року в селі Велике Городище, розташованому в Шебекінському районі Білгородської області (РФ), у сім'ї вчителів. Тут він також завершив навчання в середній школі, а у 1986 році отримав диплом інженера-механіка-дослідника в галузі динаміки та міцності машин на інженерно-фізичному факультеті Харківського політехнічного інституту.
Геннадій Мінаєв проходив службу в Збройних Силах СРСР, а також працював інженером у лабораторії міцності СКБ турбокомпресорних машин на Сумському науково-виробничому об'єднанні. Він був заступником директора науково-виробничого товариства "Комп'ютерні інформаційні технології". Як один із засновників цього підприємства, Мінаєв займав пост директора з 1998 року до вересня 2005 року.
Сімейство Геннадія Мінаєва
Перебуваю в шлюбі з українкою, маємо сина.
На інформаційному порталі Сумської міської ради пишуть, що Мінаєв був активним учасником Помаранчевої революції. Наприкінці 2004 року - одним з організаторів протестних акцій проти фальсифікацій виборів у Сумській області, пов'язаних із кланом Щербаня-Омельченка.
З травня 2005 року Мінаєв займав посаду керівника Ради Сумського обласного об'єднання громадян під назвою "Громадська ініціатива "Нічна варта", а в жовтні його призначили головою правління. 26 березня 2006 року він отримав мандат мера Сум. 31 жовтня 2010 року мешканці Сум знову віддали свої голоси за Геннадія Мінаєва, обравши його на другий термін.
24 листопада 2010 року на одній із сесій Сумської міської ради Мінаєв, сам того не підозрюючи, став автором інтернет-мему. Тодішній мер Сум суржиком промовив кілька разів словосполучення "підписздесь", яке в його варіанті прозвучало як відома всім лайка.
"У мене виникла колізія, тут підпис і тут підпис," -- зауважив Мінаєв. Запис цього епізоду тоді здобув значну популярність в мережі:
Після цього Мінаєв дав невелике інтерв'ю програмі "ТСН. Особливе" на "1+1". У ньому він заявив, що українську мову розуміє, але погано нею розмовляє через російськомовне оточення. Також Мінаєв назвав себе "родичем Азарова", який також не був хорошим у знанні державної мови.
25 лютого 2014 року Геннадій Мінаєв вирішив достроково залишити посаду міського голови Сум, зробивши це за власним бажанням. Це сталося після того, як під час церемонії прощання з активістом Олексієм Братушко він став жертвою агресивної поведінки, коли його облили яйцями та заплювали.
Після цього чоловік практично зник з поля зору. У 2015 році дав невеликий коментар щодо Сумської ТЕЦ. 2016 року Мінаєв виграв суд у нардепа Олександра Сугоняко. Точне місцезнаходження ексмера Сум невідоме.
Раніше "Телеграф" висвітлював інформацію про екс-депутатку від Партії регіонів. Дізнайтеся більше про українофобку Олену Бондаренко та її теперішнє місцезнаходження.