БПЛА Гербера: що приховано в імітаційних цілях Збройних Сил Росії, зображення.


"Гербера" є аналогом Shahed-136, але для країни-агресора її виготовлення обходиться у багато разів дешевше. Однак всередині цього нового безпілотника міститься численна кількість іноземних компонентів.

Російські дрони "Гербери" містять в собі фанерні елементи та закордонну електроніку. Компоненти цього чергового ворожого безпілотника були проаналізовані 18 листопада в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони.

Багатофункціональні безпілотники Російської Федерації виробляються на підприємстві в Єлабугу, що знаходиться в Татарстані. Модель "Гербера" має можливість виконувати роль дрону-камікадзе, а також здійснювати радіоелектронну розвідку, включаючи виявлення систем протиповітряної оборони та фіксацію попадань інших безпілотників.

"Гербера" є аналогом Shahed-136 або "Герань-2". Противник використовує його в великих кількостях, прагнучи перевантажити українську систему протиповітряної оборони. Завдяки використанню доступних матеріалів, таких як фанера та пінопласт, виготовлення цього дрону обходиться значно дешевше, ніж у випадку з оригіналом.

"Однак будова цього дрона містить вже звичний для російської зброї набір компонентів іноземних виробників. Дослідження збитих зразків засвідчили, що росіяни виготовляють "Гербери" за китайським прототипом із використанням завезених з Китаю іноземних компонентів", -- зауважили у ГУР.

Розробником є китайська компанія Skywalker Technology Co. Ltd., що спеціалізується на виробництві авіамоделей. Вона також виготовляє фюзеляжі та координує постачання комплектів в Росію через посередників.

Антена з захистом від перешкод (CRPA) "Гербери" оснащена американськими мікросхемами від компаній Analog Devices і Texas Instruments, а також голландським чіпом від NXP Semiconductors.

Універсальний польотний контролер містить елементи, виготовлені компаніями з чотирьох різних країн:

Щоб здійснити наведення на ціль пілотом, аналогічно принципу FPV-дронів, баражувальна версія "Гербери" оснащена камерою з тривісним стабілізатором Topotek KHY10S90 та модемом Xingkai Tech Mesh Network XK-F358 для проведення повітряної розвідки. Обидва компоненти були виготовлені в Китаї.

"Двигун DLE60 -- виробництва китайської Mile Hao Xiang Technology Co, Ltd. Влітку 2024 ця компанія потрапила під санкції США за постачання до Росії", -- додали у ГУР.

Нагадаємо, аналітики Defense Express порівняли між собою фальшцілі, які запускають ЗС РФ, -- дрони "Гербера" та "Пародія".

Український експерт Сергій Бескрестнов повідомляв, що "Гербери" запускають як із бойовим зарядом, так і без нього. За його словами, через відсутність дорогих навігаційних систем такі безпілотники "росіянам не шкода".

Related posts