6 методів убезпечити свій туристичний профіль від кіберзлочинців
Туристам дали поради, як захиститися від кібершахраїв. Джерело: Unsplash
Туристичні облікові записи є справжнім золотим дном для шахраїв, які мають намір вкрасти особисті дані мандрівників. Ці акаунти на різноманітних сервісах для подорожей зберігають надзвичайно чутливу інформацію, таку як дані паспортів, водійські посвідчення, дати народження, маршрути подорожей, зв'язки з банківськими картами, паролі та багато іншого.
Отримавши можливість переглядати ці дані, кіберзлочинці отримують детальну інформацію про своїх жертв та їхні наміри. Як уникнути того, щоб стати жертвою хакерських атак, розповіли фахівці USA Today.
1. Двоетапна перевірка особи
Встановіть двофакторну автентифікацію (2FA) для всіх ваших акаунтів, пов'язаних з подорожами. Додатковий рівень захисту, який потребує спеціального коду, окрім пароля для входу в систему, значно ускладнить життя злочинцям.
Вони не зможуть увійти в чужий акаунт без фізичного доступу до пристрою, який з ним пов'язаний.
2. Повідомлення про вхід
Активуйте повідомлення про вхід до вашого акаунту, щоб бути в курсі, якщо хтось намагається зайти до вашої конфіденційної інформації без вашого дозволу.
"Справді, варто активувати всі можливі налаштування безпеки на тих платформах, якими ви користуєтеся," - підкреслює експерт у галузі кібербезпеки Амір Сакс, керівник компанії Blue Light IT.
3. Унікальні паролі для кожного акаунта
Одна з найбільш поширених помилок мандрівників полягає в застосуванні одного й того ж пароля для різних облікових записів. Рекомендується створити надійний комбінаційний пароль, що складається з літер та цифр, і зберегти його в безпечному місці, яке важко знайти.
Якщо хакери зможуть зламати хоча б один пароль, це не дасть їм можливості безперешкодно потрапити до інших акаунтів.
4. Безпечне користування Wi-Fi мережами
Будьте обережні, користуючись Wi-Fi у громадських місцях, таких як аеропорти, готелі та ресторани. Намагайтеся уникати підключення до відкритих мереж або скористайтеся VPN-додатком для підвищення безпеки. Зловмисники можуть вкрасти вашу особисту інформацію, якщо створять підроблену мережу або підключаться до загальнодоступної. Тому краще не вводити паролі та не завантажувати конфіденційні файли через публічний Wi-Fi.
5. Не ділитися зайвим
Не розкривайте занадто багато особистої інформації в соціальних мережах або на невідомих веб-сайтах. Кожен з них потенційно може бути взламаний шахраями, які з задоволенням скористаються чужими даними для своїх злочинних цілей.
6. Уникайте натискання на сумнівні посилання.
Уникайте натискання на підозрілі посилання, оскільки багато випадків кібершахрайства починаються з фішингових атак. Зловмисники часто маскуються під відомі тревел-сайти або платформи для бронювання, намагаючись отримати доступ до вашої конфіденційної інформації.
Раніше OBOZ.UA ділився інформацією про найцікавіші та незвичні види піци, які можна знайти в різних куточках світу.