З'явилася інформація про те, які кроки планують здійснити Ілон Маск в Україні.


Після американських президентських виборів російські пропагандисти значно посилили свою активність. Кожного дня в інформаційному середовищі з'являються фальшиві відомості. Одним із прикладів стало розповсюдження зображення долара. У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки роз'яснили цю ситуацію, як повідомляє портал "Коментарі".

Зображення з публічних ресурсів.

У Центрі нагадали, що після завершення виборів президента США пропагандисти розповсюдили скриншот посту Ілона Маска в соцмережі X з картинкою долара, на якій Трамп показує середній палець, і підписом, що "це останній долар для Зеленського".

"У верифікованому акаунті Маска не було виявлено жодних таких публікацій. Можливо, скриншот виявився ще однією фальшивкою, яку розповсюджує російська пропаганда. Хоча Маск не прокоментував цю ситуацію, це не означає, що так буде завжди. Є ймовірність, що в найближчому майбутньому російські сили розпочнуть інформаційну кампанію проти самого Маска. Ігнорувати це він навряд чи зможе", -- йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, що в інформаційному просторі активно поширюються численні фейки, створювані російськими пропагандистами. Наприклад, з'явилася інформація про начебто призначення Такера Карлсона на посаду прессекретаря Білого дому. "Це неправда: колишній ведучий Fox News, який тепер підтримує російську пропаганду, не стане прессекретарем Білого дому. Ця новина розповсюджується в російських медіа та соціальних мережах із посиланням на фальшивий пресреліз нібито обраного президента США Дональда Трампа", — зазначено в заяві Центру. Детальніше про те, чому цей документ викликає сумніви, читайте за посиланням.

Related posts