"Алло" інвестувала 6 мільйонів гривень у технології 3D-друку медичних засобів для потреб військових.


Протягом шести місяців маркетплейс інноваційних товарів Алло надавав фінансову підтримку медичній 3D-лабораторії в Superhumans Center, щомісяця виділяючи 1 мільйон гривень на виготовлення виробів для протезування та реабілітації пацієнтів, які отримали серйозні травми. Завдяки зусиллям компанії в рамках благодійної ініціативи "Інновації заради руху" було покращено умови життя приблизно 360 осіб. У результаті застосування трьох різних технологій друку виготовлено понад 500 індивідуальних виробів, серед яких близько 120 протезних накладок, понад 60 ортезів, 25 анатомічних моделей, 5 куксоприймачів, а також близько 350 адаптивних пристроїв, комплектуючих для протезів і реабілітаційних засобів, що допомагають полегшити виконання різноманітних дій і рухів. Крім того, були створені численні тестові вироби, які сприяли вдосконаленню фінального продукту та розробці індивідуальних рішень для пацієнтів.

"Для тисяч військових і цивільних осіб протезування та реабілітація відкривають шлях до нормального життя. З 6 мільйонів гривень, які ми передали для 3D-лабораторії, було закуплено матеріали для медичного 3D-друку. Ця інноваційна технологія дозволила значно прискорити процес виготовлення протезних елементів і знизити їхню вартість, не втрачаючи при цьому якість, що, в свою чергу, сприяє допомозі більшій кількості людей. Ми пишаємося, що можемо бути частиною прогресивних рішень та новітніх технологій, які сприяють перемозі і полегшують життя людей," – підкреслює Дмитро Деревицький, один із засновників маркетплейсу Алло.

В 3D-лабораторії вже налагоджено проєктування та друк потрібних для пацієнтів виробів.

У нашій лабораторії виготовляють індивідуальні ортези для захисту кінцівок, куксоприймачі та стабілізатори, які дозволяють пацієнтам з подвійною ампутацією ніг пересуватися без використання колінних механізмів. У майбутньому ми плануємо створити насадки для протезу Koala, що нададуть пацієнтам можливість виконувати дії, які не під силу стандартним протезам верхніх кінцівок.

"Команда Superhumans Center запроваджує найсучасніші технології в протезуванні та хірургії. Ми хочемо, щоб останні світові ноу-хау були доступними для українців. Деталі протезів, асистивні технології та моделі для хірургічних втручань вже майже рік індивідуально проєктуються та виготовляються в нашій 3D-лабораторії. Кожен виріб є унікальним і відповідає стандартам медичного призначення. Наше партнерство з компанією Алло впродовж 6 місяців забезпечило функціонування 3D-лабораторії: фахівці не лише мали доступ до найкращих матеріалів, тренінгів та програмного забезпечення, але і навчали команду та пацієнтів технологіям 3D-друку. Вдячні за підтримку, яка повертає українцям якість життя і просуває протезування та хірургію на інший рівень", - коментує Ольга Руднєва, CEO Superhumans Center.

За умовами благодійного проєкту "Інновації заради руху", маркетплейс Алло переказував з кожної оплати покупки банківською карткою на сайті allo.ua та в мобільному застосунку 100 гривень на медичні інновації та 3D-принтинг, який здешевлює та пришвидшує процес реабілітації пацієнтів. Впродовж 6 місяців клієнти оплачували картками покупку товарів Алло, зокрема павербанків, фітнес-браслетів, смартфонів та навушників. Також купували й акумуляторні лампи, смартгодинники, маршрутизатори, приставки Smart TV, електрочайники, розумні ваги, корм для котів та мультипечі.

Це вже друга ініціатива компанії Алло у співпраці з Superhumans Center. В результаті обох проєктів було зібрано та перераховано 21 мільйон гривень. З них 15 мільйонів пішло на виготовлення сучасних протезів для верхніх і нижніх кінцівок дев'яти пацієнтів Superhumans Center, а 6 мільйонів були витрачені на закупівлю матеріалів для 3D-друку необхідних частин протезів та реабілітаційних заходів для кожного другого пацієнта, який отримував підтримку в Центрі.

Алло - маркетплейс національного масштабу з інноваційними товарами від електроніки та інструментів до іграшок та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.

Related posts