"Ласкаво просимо до України": журналіст продемонстрував жахливий стан дороги на КПП "Шегині" (дивіться відео)


Такою трасою прибувають гуманітарні вантажі, військова підтримка, волонтери, іноземні гості та українці, які повертаються до рідних місць.

Шляхи в пункті пропуску "Шегині" на українсько-польському кордоні у Львівській області знаходяться в жахливому стані. Автомобільні колеса фактично застряють у величезних ямах.

Відповідне відео було опубліковано у Telegram-каналі "Брудні ігри", автором якого є український журналіст Євген Плінський. Він зазначив, що цією дорогою до країни заїжджають різні вантажі, волонтери, українці тощо.

"Саме через цю 'дорогу' ми зустрічаємо гуманітарні вантажі, військову підтримку, волонтерів, іноземців і тих українців, які, відгукуючись на заклик Батьківщини, повертаються додому. Це наше гасло 'Ласкаво просимо в Україну', яке на сьогодні виглядає ось так," -- зазначив він у описі під відео.

Слід підкреслити, що ще влітку Державна прикордонна служба отримала інформацію про те, що 26 серпня в пункті пропуску "Шегині - Медика" стартували роботи з ремонту дорожнього покриття, які заплановано завершити до середини жовтня 2024 року.

Плінський, у свою чергу, зазначив, що "в 2023 році ДМСУ передала повноваження Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури, яке відповідатиме за ремонт, будівництво та обслуговування".

"З ким можна порадитися, коли сьогодні абсолютно неясно, що відбувається з цим агентством, хто його очолює та кому воно підпорядковується? Через це ями на кордоні стають все глибшими, автомобілям дедалі важче з них вибратися, а думки людей, які по них їдуть, стають все більш похмурими," -- зазначив він.

Плінський також зазначив, що навесні 2023 року голова Держагентства Мустафа Найєм оголосив про плани з ремонту "Шегині", вважаючи це одним із ключових завдань. Однак 10 червня була отримана інформація про те, що він йде з посади керівника Держагентства.

"З червня 2024 року в Держагентстві відсутня наймана робоча сила, як і обіцяна будівельна техніка та дорога в "Шегинях". Невідомо, до кого звертатися, адже нині зовсім незрозуміло, що відбувається з цією агенцією, хто її очолює і кому вона підпорядковується. Внаслідок цього ями на кордоні стають все глибшими, автомобілям важче з них виїжджати, а думки людей, які проїжджають цим шляхом, стають все більш песимістичними," -- зазначив Плінський.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, що у Києві під час війни планують ремонт парку за десятки мільйонів гривень.

Related posts