Системи штучного інтелекту: Конкурс на програму встановив новий рекорд у Львівській політехніці.
Конкурс на програму "Системи штучного інтелекту" Львівського ІТ Кластера у Львівській політехніці складався з семи претендентів на одне місце. Олена Кшик, одна з абітурієнток, яка тепер є студенткою, набрала максимальні 800 балів у національному мультипредметному тестуванні. Цього року в Україні лише семеро абітурієнтів змогли досягти такого результату.
Ще однією широко затребуваною освітньою програмою Львівського ІТ Кластера є кібербезпека. Львівська політехніка отримала 1493 заявки на 250 навчальних місць, що створило конкуренцію на рівні п'яти абітурієнтів на одне місце.
У загальному підсумку, кожен другий абітурієнт, який обрав технічні спеціальності, зупинив свій вибір на одній з програм ІТ Кластера. Це становить 51% від загальної кількості вступників, що на 7% більше, ніж у минулому році. Варто зазначити, що у Львівській політехніці пропонуються вісім різних програм, серед яких, окрім вже згаданих кібербезпеки та систем штучного інтелекту, є також напрямки, пов'язані з інтернетом речей, робототехнікою, розподіленими інформаційними системами та технологіями, системним аналізом, управлінням ІТ-продуктами, видавництвом і поліграфією.
"Результати цьогорічної вступної кампанії демонструють, що, незважаючи на складні обставини, зацікавленість у IT-спеціальностях залишається на високому рівні. Ми раді бачити, що значна кількість абітурієнтів обрала програми Львівського IT Кластеру. Це свідчить про те, що наші освітні проекти відповідають сучасним вимогам і сподіванням молоді. Наразі ми ставимо перед собою мету не лише надавати студентам знання та практичні навички, але й сприяти розвитку їхніх підприємницьких здібностей. Це необхідно, щоб вони могли реалізовувати власні проекти та стартапи, адже так вони будуть затребувані на конкурентному ринку і водночас сприятимуть розвитку технологічної індустрії", — зазначає Юлія Цимбала, керівниця освітньої команди Львівського IT Кластеру.
Незважаючи на виклики, пов'язані з війною, та загальний спад у кількості вступників по Україні, попит на програми Львівського IT Кластеру продовжує невпинно зростати. Це стосується не лише високих балів вступників, а й їхньої активності, підприємницьких прагнень та креативного потенціалу. Абітурієнти обирають ці програми завдяки можливості отримати сучасну освіту, що відповідає актуальним вимогам ринку, а також відкриває шляхи для реалізації інноваційних проєктів і стартапів.