Європейський Союз застосовує музейні танки для навчання українських військових.


"Ці музейні системи застосовуються російською стороною. Іноді в покинутій техніці встановлюються міни-пастки", - заявив він.

Застосування цих пристроїв дозволяє учням усвідомити, в яких ситуаціях і яким чином потрібно проявляти обережність.

Німецькі військові створили умови, які максимально імітують реальний бій, для підготовки українських солдатів. Наприклад, траншеї були вириті за стандартами, прийнятими в російській армії. Інструктори з 17 різних країн навчали близько 18 тисяч українських військових у Німеччині, ознайомлюючи їх з сучасними системами протиповітряної оборони, снайперськими та медичними навичками, а також управлінням безпілотниками.

Місію, започатковану Європейським Союзом у 2022 році, продовжили ще на два роки для надання допомоги українським військовим у їхній боротьбі проти російської агресії.

"Мarlow підкреслив, що одна з частин курсу зосереджена на вивченні специфіки російських траншейних систем, які зводяться за визначеною схемою."

Інструктори активно застосовують новітні тренажери та сучасні манекени для підготовки медичного персоналу в Україні.

Беспілотні літальні апарати займають важливе місце в навчальному процесі, сприяючи військовим у розвитку навичок виявлення загроз, які можуть виходити від ворожих дронів.

"Столиці України та Росії активно працюють над вдосконаленням своїх безпілотних технологій, що робить цю складову навчального процесу надзвичайно актуальною," - зазначив Марлоу.

Related posts